منو اصفهان ، اتوبان آقا بابایی ، بعد از روگذر حکیم شفائی ، بلوار سلامت، شهرک سلامت اصفهان ، طبقه دوم - تلفن : 35548081 - 031
مشاوره غیر حضوریواریکوسلجراحی میکروسکوپیک ناباروری

بزرگ کردن آلت تناسلی

آلت تناسلی مردان معمولاً در مقاطع زمانی مختلفی از زندگی آنها رشد می‌کند. در برخی از انسان‌ها ممکن است نمو آلت تناسلی در سن 9 سالگی آغاز شود. در برخی دیگر ممکن است در سن 15 سالگی یا حتی دیرتر آغاز شود. پس سنی که در آن آلت تناسلی یک فرد شروع به رشد می‌کند، از شخصی به شخص دیگر متفاوت است و کاملاً به زمان ورود به دوره بلوغ و آغاز عملکرد هورمون‌ها بستگی دارد.

آنچه در این مطلب میخوانید

رشد اندازه آلت تناسلی دقیقاً قسمتی از فرایند بلوغ است که با تغییرات دیگری از قبیل رشد موهای درشت در اطراف آلت تناسلی، بزرگ شدن بیضه‌ها، رشد ماهیچه‌ها و افزایش ناگهانی سرعت رشد بدن همراه است. به شکل کلی اندازه‌ دستگاه تناسلی بیشتر از هر چیزی به ژنتیک فرد بستگی دارد. این موضوعی است که خیلی نمی‌توان بر روی آن دست برد. همچنین موقعیت جغرافیایی تا حدودی توانسته بر روی اندازه‌ی دستگاه تناسلی مردان تأثیر بگذارد. نگرانی مردان در مورد اندازه و قطر آلت تناسلی شان معمول است.
از آنجایی که این نگرانی در روابط زناشویی و اعتماد به نفس مردان تأثیر بسیاری دارد، خوشبختانه امروزه روشهای متعددی جهت افزایش قطر آلت تناسلی مردان وجود دارد که بهترین روش افزایش قطر آلت تناسلی، برداشت چربی با لیپوساکشن از نواحی پر چرب و تزریق آن داخل آلت تناسلی فرد است.

عوارض قطر کم آلت تناسلی

کوچک بودن آلت تناسلی در مردان عوارض و معایبی برای فرد و شریک جنسی او به همراه داد. ما در اینجا به تعدادی از مهمترین عوارض آن اشاره می کنیم:

  1. کاهش اعتماد به نفس در فرد
  2. اضطراب و استرس در حین رابطه جنسی
  3. ناتوانی جنسی ناشی از فشار روانی
  4. به ارگاسم نرسیدن شریک جنسی

روشهای افزایش قطر آلت تناسلی

تکنیک های مختلفی به منظور افزایش سایز آلت تناسلی وجود دارد که هر کدام به گونه ای فرد را تا حدودی به هدف خود نزدیک می کند. برخی از این روش ها شامل:

تزریق چربی

برای افزایش قطر و حجم آلت روش تزریق ژل یا چربی روشی مؤثر می باشد. در روش تزریق چربی، ابتدا چربی دور آنه یا قسمت بالای آلت تناسلی و چربی شکمی خود فرد ساکشن می شود و پس از آماده سازی این چربی به پنیس (آلت تناسلی) این فرد تزریق می شود. این روش تزریق چربی مربوط به بدن این فرد است و همخوانی با بدن این فرد دارد و در مقایسه با تزریق ژل که از مواد مصنوعی ساخته می شود سازگاری بیشتری دارد. روش تزریق چربی می تواند در مطب با بی حسی موضعی و یا در اتاق عمل با بیهوشی انجام شود. روش تزریق چربی حدود 45 دقیقه زمان می برد.

اینستاگرام دکتر پیمان صالحی

تزریق ژل

اسید هیالورونیک استفاده شده برای تقویت دور آلت تناسلی ماکرومولکول هتروپلی ساکارید است که دارای ویژگی‌های ایمنی و عملکردی کاملاً اثبات شده و مستند است. قبل از تزریق ژل، برای کاهش درد در بقیه انجام مراحل، روی پوست آلت تناسلی بی حسی موضعی اعمال می‌شود. سپس پرکننده اسید هیالورونیک (HA) به بافتهای اطراف بدنه‌‌ی آلت تناسلی تزریق می‌شود. آلت تناسلی ماساژ داده می‌شود تا ماده پرکننده صاف شود. کل مراحل تقریباً 30 دقیقه طول خواهد کشید.

ایمپلنت

قرار دادن ایمپلنت در زیر پوست آلت تناسلی معمولاً برای درمان اختلال نعوظ و کجی یا خمیدگی آلت تناسلی استفاده می‌شود؛ اما سازمان غذا و دارو آمریکا (FDA) استفاده از ایمپلنت‌ها را به عنوان یک تقویت کننده برای آلت تناسلی در سال 2004 تأیید کرد. مطالعه در مورد اثربخشی این روش، نتایج جالبی دارد. مردانی که تحت این جراحی قرار گرفتند، افزایش 56 درصدی قطر آلت را تجربه کردند و پس از دو سال، 81 درصد از آنها سطح رضایت «بالا» یا «بسیار بالا» را گزارش کردند. این روش که با نام بزرگ کردن آلت تناسلی با پنوما (Penuma) شناخته می‌شود، یک ایمپلنت سیلیکونی است که از طریق جراحی زیر پوست آلت تناسلی قرار گرفته و باعث افزایش سایز آلت تناسلی خواهد شد.


آدرس مطب : اصفهان ، اتوبان آقا بابایی ، بعد از روگذر حکیم شفائی ، بلوار سلامت، شهرک سلامت اصفهان ، طبقه دوم
تلفن : 35548081 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید

نظرات کاربران درباره این مطلب :
برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
تنگی مجرای ادرارتنگی مجرای ادرار

تنگی مجرای ادرار یکی از بیماری‌های کلیه و مجاری ادرار است؛ این بیماری ممکن است افراد را با هر سن و جنسیتی درگیر کند ... ادامه مطلب

فتق بیضه ها چیست؟فتق بیضه ها چیست؟

فتق یا هرنی به بیرون زدگی یا خارج شدن هر عضو بدن، از محل اصلی خود گفته می‌شود. در واقع تغییر محل اعضایی از بدن به حفره یا بافت مجاور که موجب تورم یا پارگی شود را فتق می‌گویند ... ادامه مطلب

راههای درمان اختلال نعوظ در مردانراههای درمان اختلال نعوظ در مردان

اختلال نعوظ و ناتوانی در برقراری روابط جنسی، یکی از شایعترین مشکلات بین زوجین است که در صورت عدم ریشه یابی و درمان، می‌تواند پایه‌های زندگی را سست نماید ... ادامه مطلب

درباره ما

دکتر پیمان صالحی
بورد تخصصی جراحی کلیه و مجاری ادراری و ناباروری مردان و اختلالات جنسی

انجام جراحی های میکروسکوپیک ناباروری ، جــراحی میـکروسـکوپیک واریـکوسل ، جراحی میکروسکوپیک بازگرداندن وازکتومی ، عمل جــراحی نمونـه بـرداری بیــضه بـا روش میـکروسکوپیــک ( میکروتـسه )


طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین