قوانین و مقررات

با درود و عرض ادب

احترما خواهشمند است قبل از انتخاب نوع مشاوره ( حضوری یا غیرحضوری) و نام پزشک یا مشاور با دقت متن زیر را مطالعه بفرمایید:

فعلا روزهای شنبه و یکشنبه و سه شنبه از ساعت 15 و و روزهای چهارشنبه از ساعت 10:30 صبح مشاوره حضوری در شهرک سلامت انجام می گردد.

لطفا هنگام مراجعه حضوری از آوردن همراه تحت هر شرایطی خودداری فرمایید و هنگام ورود به کلینیک حتما ماسک و دستکش پوشیده باشید.

همچنین با توجه به شرایط ویژه کنونی و جهت رعایت نکات لازم برای پیشگیری از ابتلا به بیماری تنفسی کرونا و کاهش رفت و آمد، فعلا روزهای دوشنبه عصر خدمت مشاوره غیر حضوری نیز برای مراجعه کنندگانی که از قبل پرونده در کلینیک دارند و همچنین مراجعه کنندگان جدیدی که نیاز مبرم به معاینه ندارند و امکان مشاوره برای آن ها وجود دارد، فعال شده است.

لطفا قبل از رزرو نوبت مطالب زیر را با دقت مطالعه فرمایید :

- کليه عمليات خريد در اين سايت مشمول قوانين جاري تجارت الکترونيک بوده و هرگونه تخلف تحت پيگرد قانوني قرار خواهد گرفت.
- در انتخاب نام پزشک و تاریخ و ساعت دقت فرمایید، زیرا پس از پرداخت وجه امکان لغو نوبت رزرو شده وجود ندارد.
- توجه داشته باشید، در هر مرحله از رزرو نوبت از کلید Back استفاده ننمایید.
- خواهشمند است جهت تسهیل پذیرش زمان مراجعه حضوری، اطلاعات خواسته  شده در هر مرحله از رزرو نوبت را با دقت وارد نمایید.
- نوبت دریافت شده، پس از واریز وجه قطعی گردیده ويک کد رهگيري به شما داده مي شود، لطفا این کد را یادداشت فرمایید.

- در صورت تمایل به مشاوره غیرحضوری انتهای نام خانوادگی خود عبارت "غیرحضوری" را اضافه بفرمایید تا با شما تماس گرفته شود. (مانند: احمد رضایی غیرحضوری)
- پس از ثبت نوبت مشاوره غیرحضوری از طرف کلینیک با شما تماس گرفته خواهد شد و در مورد زمان مشاوره و راه ارتباط با پزشک در موارد مشاوره غیر حضوری هماهنگی لازم انجام خواهد شد.
- در حال حاضر امکان مشاوره غیرحضوری با روش گفتگوی تلفنی یا ارتباط تصویری با واتساپ یا اسکایپ برقرار می باشد.
- لطفا در موارد مشاوره غیر حضوری تصویر آزمایش یا سونوگرافی را نیم ساعت قبل از زمانی که از سوی منشی خدمت شما اطلاع داده خواهد شد روی واتساپ برای پزشک ارسال فرمایید.
- شماره 09370649484 برای تماس و ارتباط واتساپ و اسکایپ می باشد و فقط برای زمان تعیین شده برای مشاوره غیر حضوری می باشد. خواهشمند است جهت جلوگیری از اختلال در خدمت رسانی به دیگران از تماس در غیر از زمان تعیین شده برای شما، جدا خودداری فرمایید.
- ساعت رزرو شده تقریبی می باشد و مراجعه کنندگان اورژانسی و افرادی که عمل جراحی شده اند در اولویت هستند.

لطفا هنگام مراجعه حضوری از آوردن همراه تحت هر شرایطی خودداری فرمایید و هنگام ورود به کلینیک حتما ماسک و دستکش پوشیده باشید.